Life Mug Kupa Seramik Sanayi ve Dış Tic. A.Ş.

Seramiği Kişiselleştirdik.

Kalite odaklı hizmet prensibiyle yola koyulan firmamız Life Mug® sektör deneyimini genç ve dinamik ekibinin yenilikçi bakış açısıyla pekiştiriyor. "Yüksek kalite", "titiz uygulama", "doğru fiyatlama" ve "doğru zamanlama"; benimsediğimiz temel ilkeler arasında.

Hakkımızda

Life Mug Kupa Seramik Sanayi ve Dış Tic. A.Ş.

Kalite odaklı hizmet prensibiyle yola koyulan firmamız LifeMug®,  sektör deneyimini genç ve dinamik ekibinin yenilikçi bakış açısıyla pekiştiriyor. “Yüksek kalite“, “titiz uygulama“, “doğru fiyatlama” ve “doğru zamanlama“; benimsediğimiz temel ilkeler arasında.

Seramik, porselen, cam konusunda ürün yapabilirken özellikle seramik üretimi tamamen kendimize ait olduğu için bu alanda kupadan tuzluğa, tabaktan fincana pek çok farklı ürün sunabilme özelliğimiz sektör içerisinde bizi özel bir konuma getiriyor. “Seramiği renklendirdik” sloganını hak etmiş olmak en büyük gururumuz.

Pazar çeşitliliği hedefini benimseyen firmamız promosyon sektörünün yanı sıra yerli ve yabancı lisanslı markaların üreticiliğini de üstlenmektedir. Koleksiyon çeşitliliğinin önemini bilen ve bu anlamda pazar trendlerini yakından takip eden LifeMug® Seramik, kullandığı yüksek teknoloji ile müşterilerine, baskı konusunda sorunsuz, uzun kullanımlı ürünler sunabilmektedir. Çözüm odaklı, güven temelli bakış açımızla uzun soluklu ve kalıcı işbirlikleri geliştirmek ise en büyük arzumuz.

Gelin, birlikte gelişelim.

Misyonumuz

Değerlerimiz


Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, onlar için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Kaliteli Hizmet

Siz değerli müşterilerimize her zaman kalitemizi bir adım öne taşıyarak daha uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sağlamaktır.

Neden Biz?

Zamanında Teslimat

Ürün Çeşitliliği

Kaliteli Hizmet ve Kaliteli Ürün

Zamanında teslimatın ne kadar
önemliği olduğu bilinci içinde imalat yapan bir firma olarak
ürünlerimizi zamanında teslim etmeye her zaman özen göstermekteyiz.​


Firma olarak siz değerli müşterilerimize zengin ve kaliteli ürün çeşitlerimizle yardımcı olmaktayız.

Life Mug Seramik olarak
imalat aşamasında her ürünü dikkatle kontrol ederek kalite
standartlarına uygunluğuna garanti vermekteyiz. Kalite ve ayrıntılara
dikkat etmemiz sizlerin bize olan güvenini arttırmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİMDE KALIN

SORULARINIZ MI VAR?

Sizlerle iletişimde olmaktan çok mutluyuz. Ürünlerimiz konusunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

BİZE ULAŞIN

    İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

    Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Sitesi 15. Sokak No 100/A 102/A

    ESENLER

    +0212 659 0529

    Nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sorularınız mı var? Bize bir e-posta gönderin, kısa süre içinde iletişime geçelim.